Projekt

     Između mnoštva projekata u kojima škola sudjeluje, danas izdvajamo onaj koji provode Agencija za visoko obrazovanje i Institut za društvena istraživanja. ''Analiza stanja i potreba u
srednjoškolskom odgoju i obrazovanju vezanih uz informiranje o
visokoškolskim izborima i postupcima upisa na studijske programe preko
Nacionalnog informacijskog sustava prijava na visoka učilišta (NISpVU)'' Naime, povod je druga faza projekta u kojoj je naša škola sudjelovala. Nakon prve faze i anketiranja učenika, druga faza je obuhvaćala razgovore s učenicima i stručnim službama škole.

Posebna čast nam je bila ugostiti i voditelja projekta dr. sc. Borisa Jokića koji nije skrivao oduševljenje školom i osobljem. Uz obilazak škole, razgovor s učenicima i kolegama iz zbornice, pitanje je,tko ne bi bio oduševljen. Sa sigurnošću se može reći da se veselimo budućoj suradnji.

web12 web13 web14
web17
web18 web19