WER - Natjecanje iz robotike

WER 2017 (World Educational Robot Contest) - otvoreni kup Hrvatske: međunarodno natjecanje iz edukacijske robotike je održano 23.09.2017. u Zagrebu.
Više od 60 timova i gotovo 200 učenica i učenika se natjecalo, a najbolji timovi iz Hrvatske, Srbije i Bosne i Hercegovine su osim medalja osvojili i ulaznice na svjetsko natjecanje koje će se održati u Šangaju.
#CroatianMakers

Učenici naše škole Valentino Vukelić (3A), Josip Lazić (4A) i Jakov Šužberić (4A) pod vodstvom mentora

Ante Ivanca osvojili su prvo mjesto u kategoriji srednjoškolsli uzrast, te prvo mjesto u dodatnom natjecanju.
Naša ekipa je uz sva priznanja i zlatne medalje osvojla i ulaznicu na svjetsko prvenstvo koje će se održati u Šangaju (Kina) u 11. mjesecu ove godine.

Čestitke učenicima i mentoru

Wer1