5. objava

Projekt E-MOBIL, održan prvi dio Edukacije iz E-učenja

U sklopu projekta E-MOBIL kojeg provodi Strukovna škola Vice Vlatkovića s partnerima Industrijsko-obrtničkom školom, Srednjom školom kneza Branimira, Obrtničkom komorom Zadarske županije, Autocentarom Serdarević d.o.o. i tvrtkom Tokić d.o.o. održana je prva trodnevna Edukacija E-učenja u Zagrebu, na kojoj je sudjelovao sveukupno 41 nastavnik iz spomenutih škola. Ovom edukacijom nastavnici su se upoznali s osnovama Moodle platforme koju će moći primjenjivati u nastavi.  Nastavak ove edukacije predviđen je krajem veljače u Slavonskom Brodu.

Također, kroz projekt E-MOBIL održat će se 2 stručna skupa na kojem će sudjelovati sveukupno 40 nastavnika brojnih hrvatskih strukovnih škola koji u svojoj redovnoj nastavi obrazuju učenike za zanimanja autostruke. Tema skupa 1 Senzori i Aktuatori te Dijagnostika vozila, dok će drugi skup obuhvatiti temu hibridnih vozila i dijagnostiku hibridnih vozila. Stručni skup će se održati u Strukovnoj školi Vice Vlatkovića tijekom ožujka 2016. Za vođenje skupa bit će zadužen Ivan Jurčević, stručnjak za automehatroniku te nastavnici koji su kroz projekt sudjelovali na stručnim edukacijama i usavršavanjima.

Za više informacija posjetite:

www.ss-strukovna-vvlatkovica-zd.skole.hr

www.strukturnifondovi.hr