REZULTATI SA MEĐUŽUPANIJSKIH NATJECANJA

REZULTATI SA ŽUPANIJSKIH NATJECANJA

 

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

Učenik     Antonio Paleka         2.A razred     osvojeno 1. mjesto    mentorica – Elvira Pavić

Učenik     Noel Vidučić        2.A razred    osvojeno 4. mjesto    mentorica – Elvira Pavić

Učenik     Dominik Badurina    4.A razred     osvojeno 13. mjesto     mentorica – Sanda Novak

 

Županijsko natjecanje LIDRANO

Kategorija: Školski list

Učenik     Andreas Kolenda    4.A razred     osvojeno 1. mjesto     mentorica – Ivana Pandžić

Kategorija: Samostalni novinarski rad

Učenik     Andreas Kolenda    4.A razred     osvojeno 1. mjesto     mentorica – Ivana Pandžić

Učenik     Teo Bukvić        1.A razred     osvojeno 2. mjesto     mentorica – Ivana Pandžić

 

Županijsko natjecanje InfoKup

Kategorija: Osnove informatike

Učenik     Josip Vucić        3.A razred     osvojeno 1. mjesto     mentor – Džemail Spahić

Učenik     Valentino Vukelić    2.A razred     osvojeno 1. mjesto     mentor – Džemail Spahić

Učenik     Mislav Duilo        1.A razred     osvojeno 3. mjesto     mentor – Džemail Spahić

Kategorija: Algoritmi

Učenik     Valentino Vukelić    2.A razred     osvojeno 1. mjesto     mentor – Šime Smolić

Strukovna škola Vice Vlatkovića

Zadar, 1. ožujka 2017.

REZULTATI MEĐUŽUPANIJSKIH NATJECANJA

 

Osnove elektrotehnike i mjerenja u elektrotehnici

Učenik     Valentino Vukelić    2.A razred     osvojeno 1. mjesto     mentor – Snježana Mandarić

Učenik     Karlo Rukavina        2.A razred     osvojeno 4. mjesto     mentor – Snježana Mandarić

REZULTATI DRŽAVNIH NATJECANJA

 

Osnove informatike

Učenik     Josip Vucić        3.A razred     osvojeno 1. mjesto     mentor – Džemail Spahić

Učenik     Valentino Vukelić    2.A razred     osvojeno 1. mjesto     mentor – Džemail Spahić

Programiranje

Učenik     Valentino Vukelić    2.A razred     osvojeno 4. mjesto     mentor – Šime Smolić

Osnove elektrotehnike

Učenik     Valentino Vukelić    2.A razred     osvojeno 3. mjesto     mentor – Snježana Mandarić

Automehaničar

Učenik     Tomislav Čolak        3.E razred     osvojeno 2. mjesto     mentor – Ante Frleta

 

REZULTATI DRŽAVNIH NATJECANJA

Osnove informatike

Učenik Josip Vucić                          3.A razred           osvojeno 1. mjesto         mentor – Džemail Spahić

Učenik Valentino Vukelić                2.A razred           osvojeno 1. mjesto         mentor – Džemail Spahić

Programiranje

Učenik Valentino Vukelić                 2.A razred           osvojeno 4. mjesto         mentor – Šime Smolić

 

 

 

REZULTATI MEĐUŽUPANIJSKIH NATJECANJA

Osnove elektrotehnike i mjerenja u elektrotehnici

Učenik Valentino Vukelić             2.A razred           osvojeno 1. mjesto         mentor – Snježana Mandarić

Učenik Karlo Rukavina                  2.A razred           osvojeno 4. mjesto         mentor – Snježana Mandarić

 

 

REZULTATI SA ŽUPANIJSKIH NATJECANJA

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

Učenik Antonio Paleka                   2.A razred           osvojeno 1. mjesto         mentorica – Elvira Pavić

Učenik Noel Vidučić                       2.A razred           osvojeno 4. mjesto         mentorica – Elvira Pavić

Učenik Dominik Badurina            4.A razred           osvojeno 13. mjesto       mentorica – Sanda Novak

 

Županijsko natjecanje LIDRANO

Kategorija: Školski list

Učenik Andreas Kolenda             4.A razred           osvojeno 1. mjesto         mentorica – Ivana Pandžić

Kategorija: Samostalni novinarski rad

Učenik Andreas Kolenda             4.A razred           osvojeno 1. mjesto         mentorica – Ivana Pandžić

Učenik Teo Bukvić                          1.A razred           osvojeno 2. mjesto         mentorica – Ivana Pandžić

Županijsko natjecanje InfoKup

Kategorija: Osnove informatike

Učenik Josip Vucić                          3.A razred           osvojeno 1. mjesto         mentor – Džemail Spahić

Učenik Valentino Vukelić                2.A razred           osvojeno 1. mjesto         mentor – Džemail Spahić

Učenik Mislav Duilo                        1.A razred           osvojeno 3. mjesto         mentor – Džemail Spahić

Kategorija: Algoritmi

Učenik Valentino Vukelić             2.A razred           osvojeno 1. mjesto         mentor – Šime Smolić

 

 

DRŽAVNO NATJECANJE - AUTOMEHATRONIKA

Ove godine bili smo domaćini državnog natjecanja automehaničara. U jakoj konkurenciji naši učenici pokazali su najbolje teorijsko i praktično znanje.
Prvo mjesto osvojio je:
DINO VUČETIĆ (učenik 3c razreda)
Drugo mjesto pripalo je:
KLAUDIU RADOVIĆU (učenik 3c razreda).

Državno natjecanje iz automehatronike će se održati 27. i 28. travljanja 2016. godine. U prilogu pogledajte  zadatak iz praktičnog dijela.

Hodogram natjecanja - automehatroničar

Zadatak - praktični dio

Sponzori: TOKIĆ d.o.o., CHIPOTEKA, ADRIATIC INFO d.o.o, PRIMAT d.o.o, DALMAT d.o.o, FENIKS d.o.o., VIP

 

MEĐUŽUPANIJSKO  NATJECANJE - OSNOVE ELEKTROTEHNIKE I MJERENJA U ELEKTROTEHNICI

Međužupanijsko natjecanje iz osnova elektrotehnike i mjerenja u elektrotehnici održano je 29. veljače u Strukovnoj školi Vice Vlatkovića. Pod mentorstvom nastavnice Snježane Mandarić, učenik naše škole Josip Vucić osvojio je prvo mjesto osvojivši 84 boda.

Konačna ljestvica poretka:

1. Josip Vucić   Strukovna škola Vice Vlatkovića       84 boda
2. Dijana Mijalica  Tehnička škola Šibenik                 78 bodova
3. Sven Ćurković Tehnička škola Šibenik                  76 bodova
4. Luka Gobin     Tehnička škola Zadar                     63 boda
5. Lovre Ukalović   Tehnička škola Zadar                  42 boda
 
Čestitke svim kandidatima, a posebno našem Josipu!
 

  

Hodogram natjecanja

 

DRŽAVNO NATJECANJE - ENGLESKI JEZIK

 13. travnja 2016. na Krku održano je državno natjecanje iz engleskog jezika. Josip Vucić, učenik naše škole, po mentorstvom nastavnice Sande Novak, u teškoj konkurenciji osvojio je odlično treće mjesto!!

Čestitamo našem učeniku i mentorici!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - ENGLESKI (Mentori: Sanda Novak-2.raz, Elvira Pavić-4.raz)

Drugi razred:

1.Mjesto – Josip Vucić (2A)

3.Mjesto – Luciano Vuk (2B)

4.Mjesto – Anton Ivan Kušter (2A)

Četvrti razred:

3.Mjesto – Rene Tangar (4A)

 

 

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE – KOŠARKA (Mentor: Ante Džaja)

3.Mjesto – (učenici:Ivan Bašić, Kristijan Šoša, Jakov Mandić, Maks Kovačević, Kristian Režan, Luka Vrček,

Josip Dragaš, Stjepan Amidžić, David Vuksan, Bubnjar Marko)

 

 

REGIONALNO NATJECANJE- FUTSAL (Mentor:Mateo Novaković)

U finalu regionalnog natjecanja Dalmacije u futsalu naši su dečki igrali protiv Medicinska škola Šibenik koja je pobijedila rezultatom 1:0.
Čestitke pobjednicima, a našim dečkima hvala za trud, lavovsku borbu i srce koje ih je nosilo na terenu!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE – FUTSAL (Mentor:Mateo Novaković)

1.Mjesto – (učenici: Vice Šušić, Toni Sedić, Jure Ivandić, Josip Pilić, Donat Smolić, PrtenjačaLuka,

 Martin Pedić, Josip Gagula, Dino Šaban, Roko Pribilović, Mateo Erlić, Filip Sentić)

 

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - INFORMATIKA (Mentor: Džemail Spahić)

1.Mjesto (osnove informatike) – Valentino Vukelić (1A)

1.Mjesto (algoritmi i programiranje) – Valentino Vukelić (1A)

3.mjesto (osnove informatike) – Josip Vucić (2A)

  

 

 

MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE -  AUTOMEHANIČAR (Mentor: Ante Frleta)

1.Mjesto – Dino Vučetić (3C)

2.Mjesto – Klaudio Radović (3C)

 

Rezultati učenika Strukovne škole

Pitanja za međužupanijsko i državno natjecanje

Prakticni zadatak

Hodogram natjecanja