Ljetni rok

1.) Plan upisa za školsku godinu 2021./2022.

2.) Dokumentacija  za upis učenika u prvi razred (redovni učenici) za školsku 2021./2022. godinu i rokovi zaprimanja iste.

3.) Dokumentacija potrebna za upis učenika s teškoćama za školsku 2021./2022. godinu i rokovi zaprimanja iste.

4.)  Popis slobodnih mjesta za sklapanje ugovora o naukovanju.Ugovor je potrebno donijeti na potvrdu upisa od 12. do 14. srpnja 2021. godine.

5.)  Dodatna provjera kandidata  iz znanja stranog jezika

6.) Natječaj za upis učenika u 1. razred za srednje škole za šk. god. 20212./2022

Popis specijalističkih ordinacija medicine rada kod kojih kandidati mogu pristupiti utvrđivanju zdravstvenog stanja - raspoređeno po programima

PROGRAM MEDICINA RADA
Tehničar za računalstvo Specijalistička ordinacija medicine rada Nadislav Pedić, dr.med.spec. medicine rada
Tehničar za vozila i vozna sredstva Specijalistička ordinacija medicine rada Nadislav Pedić, dr.med.spec. medicine rada
Automehatroničar JMO Specijalistička ordinacija medicine rada Nadislav Pedić, dr.med.spec. medicine rada
Autolimar JMO Specijalistička ordinacija medicine rada Nadislav Pedić, dr.med.spec. medicine rada
Instalater kućnih instalacija JMO Specijalistička ordinacija medicine rada i sporta, Mate Mustać, dr.med.spec.
Bravar JMO Specijalistička ordinacija medicine rada i sporta, Mate Mustać, dr.med.spec.
Elektroinstalater JMO Specijalistička ordinacija medicine rada i sporta, Mate Mustać, dr.med.spec.
Telekomunikacijski monter Specijalistička ordinacija medicine rada i sporta, Mate Mustać, dr.med.spec.
Elektromehaničar JMO Specijalistička ordinacija medicine rada Nadislav Pedić, dr.med.spec. medicine rada
Elektromonter Specijalistička ordinacija medicine rada i sporta, Mate Mustać, dr.med.spec.
Vozač motornog vozila Specijalistička ordinacija medicine rada Nadislav Pedić, dr.med.spec. medicine rada
Stolar JMO Specijalistička ordinacija medicine rada i sporta, Mate Mustać, dr.med.spec.
Soboslikar JMO Specijalistička ordinacija medicine rada i sporta, Mate Mustać, dr.med.spec.