Raspored informacija

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE

razred dan u tjednu sat razrednik
1A ponedjeljak 4. Tomislav Maričić
1B utorak 4. Barbara Punoš-Kostović
1C četvrtak 2. Luca Bašić
1D utorak 3. Ante Frleta
1E srijeda 2. Lucija Grbin
1F utorak 3. Hrvoje Brkić
1G srijeda 3. Ante Džaja
1H utorak 5. Slaven Josipović
1P četvrtak 5. Ivan Potesak
1S utorak 2. Ljiljana Žaja
2A ponedjeljak 3. Šejla Babin
2B ponedjeljak 4. Željko Batur
2C utorak (šk.knjižnica) 5. Ivona Matijević
2D ponedjeljak 5. Maksimilijan Višković
2E ponedjeljak 5. Igor Škorput
2F srijeda 1. Lenka Kamber
2P ponedjeljak 2. Josip Kardum
2S petak 3. Ivana Koren
3A ponedjeljak 2. Sanda Novak
3B četvrtak 4. Sanja Miočić
3C petak 2. Ivona Kovačević
3D utorak (ured psihologa) 2. Kristina Krstić
3E četvrtak 2. Denis Pleslić
3F utorak 4. Tomislav Zorić
3P utorak 3. Ivan Kapović
3S petak 5. Antonija Sjauš, Tomislav Bašić
4A četvrtak 4. Elvira Pavić
4B ponedjeljak 3. Ivana Pandžić
4C srijeda 5. Šime Jukić

 

 

RASPORED INFORMACIJA PREDMETNIH NASTAVNIKA:

Nastavni predmet Nastavnik Termin konzultacija
Hrvatski jezik Ivana Pandžić Ponedjeljak 3.sat
Šejla Babin Ponedjeljak 3.sat
Lenka Kamber Srijeda 1.sat
Barbara Punoš Kostović Utorak 4.sat
Tomislav Zorić Utorak 4.sat
Karmela Jelčić Petak 4.sat
Engleski i talijanski jezik Sanda Novak Ponedjeljak 2.sat
Lucija Grbin Srijeda 2.sat
Engleski jezik Elvira Pavić Četvrtak 4.sat
Ljiljana Žaja Utorak 2.sat
Njemački jezik Ivona Kovačević Petak 2.sat
Matematika Ružica Znaor Ponedjeljak 5.sat
Renata Bešić Ponedjeljak 4.sat
Dina Pržić Srijeda 5.sat
Mirela Stojanović Srijeda 5.sat
TZK Hrvoje Brkić Utorak 3.sat
Ante Džaja Srijeda 3.sat
Igor Škorput Ponedjeljak 5.sat
Povijest Sanja Strenja Četvrtak 4.sat
Jakov Krolo Četvrtak 3.sat
Politika i gospodarstvo Sanja Miočić Četvrtak 4.sat
Kristina Krstić Utorak 3.sat
Tomislav Bašić Ponedjeljak 2.sat
Geografija Katarina Mandić Utorak 5.sat
Biologija i kemija Irene Barić Četvrtak 3.sat
Vjeronauk Ivan Kapović Utorak 3.sat
Željko Batur Ponedjeljak 4.sat
Fizika Tomislav Maričić Ponedjeljak 4.sat
Strojarstvo Tonko Švorinić Svaki dan od 8-9h
Jasminka Lipovac Petak 4.sat
Ante Radonić Ponedjeljak 3.sat
Marinko Grbić Utorak 1.sat
Ante Frleta Utorak 3.sat
Marinko Stanić Četvrtak 3.sat
Voljen Sinovčić Srijeda 6.sat
Maksimilijan Višković Ponedjeljak 5.sat
Ante Mavra Petak 4.sat
Denis Pleslić Četvrtak 2.sat
Mladen Vukić Utorak 3.sat
Elektrotehnika Snježana Mandarić Ponedjeljak 4.sat
Milan Radišić Utorak 4.sat
Džemail Spahić Utorak 5.sat
Marijan Špralja Ponedjeljak 2.sat
Branimir Vukić Srijeda 5.sat
Ante Ivanac Četvrtak 4.sat
Šime Smolić Petak 3.sat
Dejan Hartman Srijeda 3.sat
Matea Filipović Četvrtak 3.sat
Anamarija Friganović Goić Ponedjeljak 3.sat
Slaven Josipović Utorak 5.sat
Obrada drva Ivan Jović Petak 2.sat
Mladen Pilipović Ponedjeljak 3.sat
Promet Šime Jukić Srijeda 5.sat
Ivan Potesak Četvrtak 5.sat
Stanko Bartulović  
Graditeljstvo i ostale usluge Antonija Sjauš Petak 5.sat
Luca Bašić Četvrtak 2.sat
Ivana Koren Petak 3.sat
Praktična nastava Dubravko Jakšić  
Damir Baričević Četvrtak 4.sat
Nedjeljko Radaš Petak 3.sat
Svetko Miočić Ponedjeljak 1.sat
Tomislav Božičević Četvrtak 4.sat
Šime Vranić Ponedjeljak 4.sat
Ante Mišković Četvrtak 3.sat
Josip Kardum Ponedjeljak 2.sat

 

 

INFORMACIJE ZA OBRTNIKE

Zanimanja automehatroničar, instalater kućnih instalacija, bravar i tokar od ponedjeljka do petka od 7:30 do 9:30

Tonko Švorinić, dipl. Ing.

Zanimanja stolar i soboslikar-ličilac, petkom od 7.30. do 10:00

Luca Bašić, mag.educ.