Dopunska nastava

Strukovna škola Vice Vlatkovića                                           

RASPORED DOPUNSKE NASTAVE

Od 19.6. do 29.6.2018.

NASTAVNIK PREDMET RAZRED DAN ŠKOLSKI SAT UČIONICA
Šejla Babin Hrvatski jezik 3. C Srijeda 3. i 4. Hrvatski jezik 3
Četvrtak 1. i 2.
Petak 3. i 4.
Barbara Punoš-Kostović Hrvatski jezik 2.E, 2.F, 2.H, 2.P Utorak 5. Hrvatski jezik 2
Srijeda 4. i 5.
Četvrtak 3. i 4.
Renata Bešić Matematika 1.C, 2.B, 2.C Utorak 5. i 6. Matematika 2
Srijeda 5. i 6.
Petak 5. i 6.
3.B Utorak 3. i 4. Matematika 2
Srijeda 3. i 4.
Četvrtak 5. – 7.
Petak 3. i 4.
3.C Utorak 1. i 2. Matematika 2
Srijeda 1. i 2.
Četvrtak 5. – 7.
Petak 1. i 2.
Ana Kanjer Matematika

1.A, 1.B,

1.P

Srijeda 1. i 2. Matematika 1
Četvrtak 1. i 2.
Petak 1. i 2.
Ružica Znaor Matematika 2.G, 2.P Utorak 1. i 2. Politika i gospodarstvo
Srijeda 1. i 2.
Petak 3. i 4. Matematika 1
Ljiljana Žaja Engleski jezik 2.S, 2.F Srijeda 1. i 2. Hrvatski jezik 1
Četvrtak 1. i 2.
Petak 1. i 2.
Sanda Novak Engleski jezik 1.A, 1.B, 1.C Srijeda 1. i 2. Strani jezik 2
Četvrtak 1. i 2.
Petak 1. i 2.
Elvira Pavić Engleski jezik 1.E, 1.F Srijeda 1. i 2. Fizika
Četvrtak 1. i 2.
Petak 1. i 2.
2.C, 3.C Srijeda 3. i 4.

Fizika

Četvrtak 3. i 4.
Petak 3. i 4.
Jadranka Ivin Kemija / Goriva i maziva 1.A, 1.B, 1.C, 1.P Srijeda 3. i 4. Politikai gospodarstvo
Četvrtak 3. i 4.
Petak 3. i 4.
Ivan Jović Tehnologija zanimanja 2.S Utorak 1. i 2. Strojarstvo 1
Srijeda 1. i 2.
Četvrtak 1.
Poznavanje materijala 2.S Utorak 3. i 4. Strojarstvo 1
Srijeda 3. i 4.
Četvrtak 2.
Ivana Koren Tehnološke vježbe 2.S Srijeda 1. – 5. Računalstvo 1
Antonija Sjauš Matematika u struci 1.S Utorak 1. i 2. TZK
Srijeda 1. i 2.
Četvrtak 2.
Matematika u struci 2.S Utorak 3. i 4. TZK
Srijeda 3. i 4.
Četvrtak 3.
Voljen Sinovčić Tehnologija kućnih instalacija 2.F Utorak 1. – 3. Strojarstvo 3
Srijeda 1. – 3.
Petak 1. i 2.
Mladen Vukić Elementi strojeva 2.B Utorak 1. i 2. Strojarstvo 2
Četvrtak 1. i 2.
Petak 1. i 2.
Tehnologija montaže i održavanja 2.G Utorak 3. i 4. Strojarstvo 2
Četvrtak 3. i 4.
Petak 3. i 4.
Elementi strojeva 2.G Utorak 5. i 6. Strojarstvo 2
Četvrtak 5. i 6.
Petak 5. i 6.
Milan Radišić Elektrotehnika 1.F Srijeda 1. i 2. Laboratorij JS
Četvrtak 3. – 5.
Elektrotehnika 2.G Srijeda 3. – 5. Laboratorij JS
Četvrtak 1. i 2.
Matematika u struci 2.H Utorak 1. i 2. Laboratorij JS
Srijeda 6. i 7.
Petak 1. i 2.
Električne instalacije 2.H Utorak 3. i 4.

Laboratorij JS

Četvrtak 6. i 7.
Petak 3. i 4.
Snježana Mandarić Elektrotehnika 2.H Utorak 1. i 2. Lab. telekomunikacija
Srijeda 1. i 2.
Petak 1. i 2.
TK vodovi 2.G Utorak 3. i 4. Lab. telekomunikacija
Srijeda 3. i 4.
Petak 3. i 4.
Slaven Josipović Elektronički sklopovi 2.G Četvrtak 1. – 4. Lab ES
Petak 1. i 2.
Maksimilijan Višković Matematika u struci 2.F Srijeda 1. i 2. Strojarstvo 4
Četvrtak 1. i 2.
Petak 1. i 2.
Tehnologija obrade i spajanja / Tehnologija obrade i montiranja/ Obrada materijala 1.E, 1.F, 1.P Srijeda 3. i 4. Strojarstvo 4
Četvrtak 3. i 4.
Petak 3. i 4.
Ivan Potesak Cestovna vozila 2.P, 2.C Utorak 1. – 3. Strojarstvo 5
Srijeda 1. i 2.
Šime Jukić Osnove prijevoza i prijenosa 1.P Utorak 1. – 4. Vjeronauk
Srijeda 5. – 7.

Ravnatelj:

Tihomir Tomčić, dipl.ing.