Redovna nastava

Programi:

4. OSTVARIVANJE PROGRAMA I PLANOVA RADA ŠKOLE

4.1. Nastavni planovi i programi

U tekućoj školskoj godini izvoditi ćemo nastavu u starim četverogodišnjim programima, dva nova eksperimentalna četverogodišnja programa te 2 različita obrazovna sustava za trogodišnja zanimanja, a to su industrijski i jedinstveni model obrazovanja u obrtništvu.

4.1.1. Sustav industrijskih zanimanja

Ovaj sustav karakterizira nastavni plan koji se sastoji od zahtjevnih teorijskih sadržaja I relativno manjeg broja sati praktične nastave, osobito u prvom i drugom razredu. Sami sadržaji programa su uistinu prilagođeni zanimanjima u industriji odnosno velikim proizvodnim sistemima.

U Školi danas izvodimo nastavu u industrijskim zanimanjima: brodomehaničar, vozač motornog vozila, elektromonter, elektromehaničar, elektroničar i TK monter.

4.1.2. Jedinstveni model obrazovanja u obrtništvu

4.1.3. Novi JMO obrtnički programi