Državna matura

Državna matura - obavijest učenicima 4. razreda

OBAVIJEST ZA MATURANTE

Kalendar rasporeda polaganja ispita Državne mature u ljetnom roku šk. godine 2017,/2018. - Ljetni rok

Kalendar rasporeda polaganja ispita Državne mature u jesenskom roku šk. godine 2017,/2018 - Jesenski rok

Više informacija na : https://www.ncvvo.hr i https://www.postani-student.hr

Koordinator državne mature:

Tonko Švornić, dipl.ing.

 

Državna matura - obavijest učenicima 4. razreda 

U četvrtak 1. prosinca 2016. godine u 12.00 sati počele su prijave ispita za državnu maturu u školskoj godini 2016./2017. Prijave ispita državne mature završavaju 15. veljače 2017. godine u 12.00 sati. Sve informacije o prijavama studijskih programa dostupne su na mrežnoj stranici www.studij.hr

Prijave u sustav  različite su za pojedine kategorije te je važno pratiti naslovnu stranicu mrežne stranice www.ncvvo.hr i www.postani-student.hr na kojim su objavljeni priručnici o prijavi ispita državne mature s važnim datumima i rokovima. Za naše učenike važeći je: Priručnik za učenike koji u šk. god. 2016./2017. završavaju 4. razred srednjih škola u Republici Hrvatskoj.

Također, nužno je dobro pročitati i prihvatiti Opće uvjete prijava ispita državne mature i studijskih programa prilikom prve prijave.

Koordinator državne mature:

Tonko Švornić, dipl.ing.